My a naše služby

My a naše služby

Společnost SV výrobní s.r.o. vznikla v roce 1998 organizačním vyčleněním výroby evolutních pružin z Hanáckých železáren a péroven, a.s. Nová společnost se tak stala plnohodnotným pokračovatelem výroby pružin nejvyšší kvality pro nejrůznější průmyslová odvětví. Navázala plynule na padesátileté zkušenosti v této oblasti a i nadále pokračovala ve výrobě a dodávkách pro společnosti a firmy z oblasti železniční dopravy, hutnictví, strojírenství a těžby nerostů.

Důkazem, že společnost SV výrobní trvale poskytuje výrobky nejvyšší kvality a v souladu s příslušnými předpisy a požadavky zákazníků je opakovaně získaná certifikace kvality dle ISO 9001. Dalším potvrzením kvality práce společnosti je zisk osvědčení o způsobilosti dodavatele Českých drah a Maďarských drah.

Ve vzájemných obchodních vztazích s našimi partnery, zaměstnanci a veřejností se od prvopočátku našeho podnikání řídíme profesionálními podnikatelskými pravidly, mezi které řadíme především preferenci slušného a poctivého jednání, otevřenost, spolehlivost, důvěru a odpovědnost. Věříme, že právě tyto hodnoty nám pomáhají k úspěchu v naší práci.

My a naše služby

Výroba pružin

Výroba pružin

Výrobní program společnosti SV výrobní je od začátku její existence postavený na kvalitním, technicky a technologicky variabilním vybavení, které umožnˇuje operativně reagovat na nejrůznější individuální požadavky zákazníků. Díky tomu může nabídnout velmi širokou škálu výroby pružin: kuželové pružiny pásové podle UIC 820 a UIC 823 /evolutní pružiny/, šroubové pružiny, listové pružiny a pružící elementy.

Naše pružiny se používají do nárazníků a táhel železničních vozidel, k odpružení kolejových, silničních vozidel a strojních součástí (drtiče, strojní nůžky, mlýny, výklopníky) a jako tlumiče rázů u vysokých pecí, výtahů, rozvodů potrubí.

Výroba pružin

Servis a služby

Servis a služby

Společnost SV výrobní poskytuje svým zákazníkům komplexní služby od výpočtu, technického návrhu a konstrukce pružiny po jejich výrobu a testování. Vyrábíme pružiny podle výkresové dokumentace, zadaných parametrů nebo dodaného vzorku pružiny. Nabízíme optimalizaci parametrů pružiny při zachování funkčních parametrů pružení a snížení hmotnosti pružiny. Nedílnou součástí našich služeb je i poradenství v oblasti konstrukce pružení a pružin, kontrola parametrů pružin podle požadované specifikace na vlastním zkušebním zařízení a také testování pružin. Mezi naše konkurenční výhody patří kromě kvality provedení výrobku i velmi krátké dodací lhůty.

Servis a služby

Fotovoltaická elektrárna 99kWp - SV výrobní, s.r.o.

Fotovoltaická elektrárna 99kWp - SV výrobní, s.r.o.

Fotovoltaická elektrárna 99kWp - SV výrobní, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.